Szkolne Koło Wolontariatu

Szkolne Koło Wolontariatu „Namysłowsla 10”

Od września 2017 roku w naszej szkole funcjonuje Szkolne Koło Wolontariatu. Jest ono inicjatywą grupy nauczycieli, skierowaną do uczniów, absolwentów oraz ich rodziców. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzą chcą pomagać potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby społeczne, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym czy wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne i kulturalne.

Dotychczas wzięliśmy udział w organizacji Biegu Niepodległości 11 Listopada oraz uczestniczymy w remoncie kapliczki sąsiadującej ze szkołą (relacja w informacjach na stronie głównej). W najbliższym czasie planujemy rozpocząć działania z zakresu ochrony przyrody, wspomóc upamiętnienie rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim czy angażować się w kolejne wydarzenia sportowe. Jesteśmy także otwarci na inne pomysły więc zapraszamy do kontaktu i wspólnego działania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sali 43.

Do zobaczenia !

Ostatbnia aktualizacja z dnia: 02-02-2018